Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Viszkető csípések felkelés...

Viszkető csípések felkelés után, milyen állattal lehet dolgom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Néhány napja csípéseket vettem észre magamon, amik borzasztóan viszkettek, piros szúnyogcsípés szerűen bedagadtak kicsit. Az ezt követő éjszaka szintén még több csípéssel gazdagodtam. Nem tudom, hogy ágyi poloskára, bolhára, vagy pókra gyanakodjak, de mindenképp meg akarok szabadulni tőlük. Először a lábamon jelentek meg kb 7 db a másnap éjszaka a vállamon a derekamon is. Nem tudom milyen állat lehet az elkövető. A páromon nincs egy csípés sem. (már több helyen olvastam ilyenről) A poloskáról úgy tudom elsősorban a kezet, arcot, lábat támadja. Levedlett bőrt, vérnyomokat poloskára utaló nyomokat nem találtam, elvileg ekkor kéne néhányat összenyomva is látni. A háznál vannak macskák, ezért gyanakodtam bolhára, de a pókcsípést sem zárnám ki. Milyen állat az, ami az egyik embert támadja a másikat nem? Továbbá a bolhát is észre lehet venni, és az nappal is csípne.. De a poloska miért mászna a derekamra amikor a lábamon is jóllakhat? A kezemen miért nincs akkor egy csípés sem? A pókok bemásznak a hosszú pizsama alá is? Mivel állhatok szemben?



2015. jan. 21. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bolhára tippelek. Nálunk is ez volt. A párom állandóan úgy ébredt, hogy tele volt csípésekkel, ami viszketett neki, rajtam meg semmi csípés nem volt. Mondjuk engem a szúnyogok sem csípnek meg. Kiderült, hogy azért nem mert a vér is más ízű minden embernél. Vannak akiknek édes vérük van van akiknek sós. Az édes vérűekre jobban mennek a rovarok.
2015. jan. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ágypoloska! Nagyon elbtud szaporodni,keress rá hogy milyen a csipése. Ki kell irtani ezeket,már ha az.
2015. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a pókot kizárnám. Az ágyi poloska, vagy bolha lesz a bűnös. Olyan azért előfordul, hogy egyes embereket nem támadnak meg a vérszívók. Éjszaka nézd meg alaposan az ágyadat. Ha poloska van biztos találsz olyankor. A bolha minden napszakban aktív.
2015. jan. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pókot én is kizárnám, bolha, vagy ágyipoloska, a bolhát észrevennétek, az ágyipoloska csak éjjel jön elő a rejtekhelyéről, és van akin nem mutakozik reakció a csypés helyén, ezért inkább erre tippelek, Hívjatok rovarírtó szakembert sürgősen, mert bolhát és poloskát is ők tudják kiírtani.
2015. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!