Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Galuskában a tojást mivel...

Galuskában a tojást mivel tudom helyettesíteni?

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs tojás, sima víz.
2016. dec. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én magam nem próbáltam, de lenmag, chia-mag lehet jó sós esetben, mindkettő gyakori tojáspótlék (bár nem tudom, minek a chia-maggal szórakozni, mikor az drága. talán a hasznos tápanyagai miatt csinálják, bármi legyen is az). De valóban megfelelhet a víz is, most hirtelen rákerestem s van sima vegán nokedli, bár ott az íz miatt tesznek bele lent, de szerepel az infó, hogy anélkül is jó.

Ha ilyesmit akarsz, hogy valami alap komponenst kihagysz egy ételből, nagyon hasznos beírni az ételnevet + vegán, paleo, gluténmentes, akármi. Ma már tele van ilyen receptekkel a magyar web is, könnyű találni infókat, én gyakran keresek így, mivel elég speciálisan eszem.

2016. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Na nem szimpatikus a tojás, nem fontos a galuskába. Ha mégis szép, sárga galuskát szeretnél, tegyél bele egy mokkáskanál kurkumát!
2016. dec. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Durum lisztet használj ahhoz nem kell tojás.

Palacsintát es galuskát is abbol készítem.

2016. dec. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár kanál író , vagy ha az nincs tejfel,joghurt,kefír
2016. dec. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!