Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az új smink vagy az ammónia...

Az új smink vagy az ammónia okozta a sebet?

Figyelt kérdés

Körülbelül két hete használok új márkájú sminket (mindig jó minőségű termékeket veszek, mert nem mindegy mit kenek a szememre). Tegnap fodrásznál voltam, a hajam alapjáraton világosbarba és festett szőke melírok vannak benne (nincs kiszivatva 12%-ossal). A frufrumat is festettük és éreztem ahogy az ammónia-gőz megcsapja a szememet, el is kezdett csípni. Már akkor is viszketett kicsit a szemem amikor keverte be az anyagot az asztalon. Ezelőtt nem volt még ilyen. Az új sminkkészlet okozta volna a sebesedést csak a bal szemhélyamon, vagy az ammónia?

Köszönöm a válaszokat.



2017. jún. 6. 08:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szemhéj. Pontos j. Szerintem amúgy az ammónia, ha smink okozta volna, az nem két hét után jön ki, bár azért arra a márkás sminktermékre is kíváncsi lennék.
2017. jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyesírásért, régóta külföldön élek, nem minden jut pontosan eszembe.

Covergirl, Astor, Yves Saint Laurent, és hasonlók. Ezen kívül Holt-tengeri hidratáló krémeim vannak még. Remélem nem a sminkek okozták, de majd kiderül ha begyógyul és ismét sminkelek. Köszönöm a választ.

2017. jún. 7. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!