Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Minek a csípése lehet rajtam?

Minek a csípése lehet rajtam?

Figyelt kérdés
Égő, viszkető érzésem lett a combomon, és 2 apró szúrás nyomot láttam egymástól 1-2 mm távolságra. Nem nagyon viszketett, így nem is vakartam, ennek ellenére másnapra kb. 10 forintosnyi kerek bőrpír és pici kemény duzzanatok keletkeztek a kis szúrásnyomok helyén. Most már kellemetlenül viszket is, immáron harmadik napja.
2017. aug. 4. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet bögölycsípés is, de ágyipoloska is.
2017. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pók is esélyes. Mindenesetre ne vakard-piszkáld, nehogy (még jobban) elfertőződjön. Kalciumot esetleg ihatnál rá (Calcimusc vagy v.milyen pezsgőtabletta).
2017. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg Pók
2017. aug. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nem lehet hogy a meleg váltotta ki ezt a reakciót? Mert nekem a meleg miatt van a testem tele ilyenekkel
2017. aug. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Valamiféle pók lehet a tettes.

Nálam is van 1-2 a szobában, lehet nálad is az ágy alatt esetleg ha van falakon repedés ott is megbújhatnak..

A sarkokat, repedéseket ágy alatt, mögött és mellett érdemes hetente kitakarítani, nem maradnak ott ha "zargatva" vannak. :)

2017. aug. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!