Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Perzsa macskára lehetek...

Perzsa macskára lehetek allergiás?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta vannak cicáim. Múlthéten pedig vettünk egy perzsa kiscicát. Néhány nappal később piros pöttyök jöttek ki a hasamon és combomon amelyek nagyon viszketnek. Arra gondoltam lehet hogy a perzsa cica szőrére vagyok allergiás. Volt már valaki így hogy a házi cicára nem allergiás, a perzsára viszont igen?

Remélem nem lesz igazam és más miatt jöttek ki a pöttyök.



2017. nov. 12. 16:56
 1/2 anonim válasza:

Nagyon kis annak a lehetősége,hogy valaki allergiás a macska szőrre. Azt hiszem hogy 1 a 1000-hez az esély,hogy allergiás legyél. Szerintem ha beigazolódik az allergia akkor sajnos meg kell szabadulni a cicától. Vagy pedig drágábbnál drágább gyógyszert kellene venned/szerdned.

Vagy pedig más allergia jött ki rajtad.

2017. nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez macskagomba azonnal Menj orvoshoz és vidd el a cicát is ez egy bőrbetegség fertőző ha hozzá ér bárki már fertőzött kb 1 év és kileztek kezelve.Sos az orvos és a gyógyszer mond előre hogy macskagombára gyanakszol.
2018. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!