Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Penészgomba allergia ellen...

Penészgomba allergia ellen tudtok gyógyszert?

Figyelt kérdés
Igencsak elterjedt a penész a szobámban, és mivel beépített szekrénysorom van, egyelőre nem tudom megoldani a teljes penésztelenítést. Tudnátok nekem ajánlani olyan vényköteles, vagy vény nélküli gyógyszert, ami kifejezetten penészgomba ellen segít? Rettenetesen trüszkölök tőle, nem kapok levegőt, viszket a szemem, fáj a torkom. Éjszaka pedig csak rosszabb. Köszönöm szépen előre is!

2017. dec. 28. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg kel oldani a penészmentesítést! Kérd a család segítségét. A beépített szekrényt le kell bontani és kidobni. Nagyon veszélyes, ne allergia gyógyszerrel akard megoldani.
2017. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A család nem együttműködő ebben, többször próbáltam már felhívni a penész veszélyeire a figyelmüket. Sikertelenül. Marad az, hogy én szenvedek. Muszáj más alternatívát találnom. Konkrétan valamilyen hatásos gyógyszert.
2017. dec. 28. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerek erre gyógyszert, de azt tudom, hogy hosszú távon veszélyes az egészségre, olvass utána! Amit mérlegelésre javaslok: A német szellőztetésre vonatkozó szabványban ( DIN 1946-6;2009-5), van olyan fokozat, hogy 'Mindestluftung', ennek az a feladata, hogy védjen a fal nedvesedése és ezzel a penészesedése ellen.Privát üzenetben megküldöm a honlap címét, ahol magyarul lehet olvasni róla.
2017. dec. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!