Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejallergiásokat kérdeznék!...

Tejallergiásokat kérdeznék! Volt valakinek tejtől idegrendszeri panasza? Hasmenés, puffadás kíséri a tejfogyasztásom! Rossz közérzet, depresszió! Lehetséges, hogy a tejallergia csinál ilyet?

Figyelt kérdés
2018. máj. 19. 08:39
 1/4 anonim válasza:

Nekem sajnos van.

Ha iszok / eszek tejet (mindegy milyen) 2-3 perc múlva elkezdek puffadni és 5 percenként látogatom a WC-t. Nemtudom...Szerintem a tejalergia.

2018. máj. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tejallergia sokfele tunetet okoz! a hasi panaszoktol kezdve a leguti gyulladasig. Rossz kozerzet, kronikus faradtsag, depresszio, panikbetegseg es meg sorolhatnam.... sajat tapasztalataimat irom most, en is tejfeherje allergias vagyok. Nekem legrosszabb tapasztalatom az, hogy allandoan emelyegtem, szedultem, es emiatt alig mertem kimenni egyedul az utcara, panikbeteg lettem.
2018. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kérdező te simán depressziós vagy.
2018. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az utolso valaszolonak: ha figyelmesen elolvastad volna amit a kerdezo irt "hasmenes, puffadas kiseri a tejfogyasztasom", akkor nem irnal ekkora baromsagot.


Egyszeruen ki kell hagyni a tejszarmazekot tartalmazo eteleket es mar az elso heten kiderul...

2018. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!