Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Ez lehet asztma vagy egyéb betegség? Mi okozza? Többi lent

Pár hete nehezen tudok levegőt venni. Orrom teljesen bedugulva. Éjszaka alig kapok levegőt. Elmúlt hétben köhögési rohamaim vannak többnyire éjszaka és hallhatóan zihálok, kilégzéskor sípolok. Ma már annyira köhögtem hogy meghánytatott. Vélemények? Mi lehet ez

Keress kérdéseket hasonló témákban: asztma, köhögés, fulladás, allergia, roham, ok, kiskutya, macska, tejfölös tészta, mellkas

2018. szept. 2. 21:25  Privát üzenet  

A válaszok
Szénanáthának tűnik, kimondottan annak ilyenek a tünetei.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. szept. 2. 21:31 Privát üzenet

Az asztma is kialakulhat szénanáthából.

Két hét után még korai lenne bármit is kijelenteni, mert ahhoz több idő kell, hogy kialakuljon. De mindenképp menj el orvoshoz/ tüdőgyógyászhoz, tüdőszűrésre is.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. szept. 2. 21:35 Privát üzenet
parlagfű allergia?

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. szept. 2. 21:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

mint kiderult asztmas vagyok :) masodik kontrolo jartam nemreg

# 4/4Időpont 2018. szept. 24. 22:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az asztma autoimmun betegségnek számít a legújabb kutatások alapján?
Asztmás vagyok. Tényleg igaz, hogy megfelelő diétával megszűnhet az asztma? Nemcsak a rohamok, hanem maga a betegség?
Asztmasan milyen sportot lehet űzni? Én szeretnék karatezni éslovagolni is. Ezeket lehet?
Ha csütörtökre volt időpontom a tüdőgondozóban éves felülvizsgálatra, de betegség miatt nem tudtam elmenni, akkor újra időpontot kell kérnem, vagy van esély rá, hogy hétfőn fogadnak?
Létezik olyan készülék, amivel a szoba levegőjének tisztaságát lehet mérni?
Az allergiás asztmám okozhat olyan érzést hogy gyenge lélegeznem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!