Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mindennaposak a haspuffadásaim...

Mindennaposak a haspuffadásaim, valakinek valami tanács, tapasztalat?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok is mindennap fel vagyok fújódva. Voltam ultragangon, sima vérvételen, glutén vérvételen, hidrogénes kilégzéses (laktóz) vizsgálaton és minden leletem rendben. Mégis puffadásom van mindennap. Mit tegyek még? :(
2019. máj. 10. 18:16
 1/6 A kérdező kommentje:
És*
2019. máj. 10. 18:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Az epédet nem nézték?
2019. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Széntabletta (1-2 szem naponta). Lehet a helytelen étkezéstől, amikor sok levegőt nyel az ember, vagy sokat rágózik és a lenyelt nyálból a széndioxid egy része a belekbe jut. Hasonlót okozhatnak a szénsavval dúsított vizek, üdítők. De kipróbálhatod a Protexin junior probiotukumot (3 napig napi 1 tabletta), ami más bélbaktériumokat szaporít el a gázképzők helyett.
2019. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De nézték az epét ultrahangon, és rendben az is.

Köszönöm, kipróbálom a szén-tablettát :)

2019. máj. 10. 18:29
 5/6 anonim válasza:
Espumisan gyöngy tablettát is megpróbálhatod.
2019. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A tartósítószert tartalmazó ételeket kerüld. Ez még nem oldja meg a problémád, pontosabban nem egyhamar!

Csak nyers alapanyagokat vásárolj, és mindent magad készíts el. Gondosan figyelve, hogy az alapanyagok se tartalmazzanak semmiféle adalékot.

2019. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!