Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rosszullét okozta probléma,...

Rosszullét okozta probléma, többi lent : Hasonló tapasztalat? Esetleg tanács hova fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Rosszullét:

Szédülés érzésem volt, aztán mintha a fejembe tódult volna a vér és a fejem hátsó részétől előre felé bizsergett, a szememet pedig nyomás érzés fogta el, aztán utána néztem tükörben hogy az arcomat nem csak égő érzés fogta el, de ki is pirosodott, és enyhén szívemnél is nyomott.

Ezután nem sokkal mértem vérnyomást de nem volt rossz 107/72. 75-os pulzussal azt hiszem, de előtte állva dolgoztam, aztán gyermekemmel sétáltam.

Valakinek hasonló tapasztalat? Vagy bármi hogy kihez hova fordulhatnék?

Egyszer már volt ilyen terhességem vége felé, jeleztem ezt házi orvosomnak aki elküldött kardiológiai vizsgálatra, ahol még csak ekg-t sem néztek mondván minek, kismama, biztos azért van rosszul és ennyivel le is tudták..


2018. dec. 12. 17:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Kiegészítésnek még annyit hogy talán lehet valamilyen vitamin hiánya pl vas, magnézium stb? ( pár hónapja szültem, és utolsó vérvételről eredményem nincs.)
2018. dec. 12. 17:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz kell fordulni.
2018. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gondolat, hogy hova küldene várhatóan?

Mert lehet inkább magán rendelésbe mennék inkább

2018. dec. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!