Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás asztma?!

Allergiás asztma?!

Figyelt kérdés
Allergias asztmas vagyok mar gyermekkoromóta de 18 eves korom ota nem voltam tudogondozoba vele mert csak neha jon elo es a ventolin elmulasztja csak paras es kodos idobe jon ki vagy ha felre nyelek akkor sipol a tudom most 24 vagyok elmenjek orvoshoz ? Vagy pedig ugyan ugy a ventolint javasolna ?
2019. jún. 1. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy menj orvoshoz. Ne te döntsd el, hogy milyen gyógyszerre van szükséged.
2019. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Menj el, évente egyszer tanácsos (ha van panaszod), nekem is astmám van nem allergiás (mondjuk én csak javaslatért jártam, a dokihoz nálunk meg se érte bemenni)

Ugyan úgy ventolint írtak, de nekem vhogy nem jön be, én nem szeretem. (Igazából lehet nem is kéne vagy a fene se tudja mert a doki tiszta dili volt. Nem akart kivizsgálni, szerinte nincs bajom de nem fog felülvizsgálni, ott dögöljek meg neki. Megnem érti mi alapján állapították meg, miközben ott vannak a kezében a papirjaim. Volt vagy kilencvenéves xD)

Hat év után azért megéri bemenni, hát ha valami jót mondadnak.

2019. jún. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!