Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi lehet ez? Volt már valakine...

Mi lehet ez? Volt már valakinek ilyen, vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Múlt hét vasárnap kezdődött viszketéssel, azt hittem, hogy szúnyog, de aztán egyre rosszabb lett. Múlt hét elején igy nézett ki

[link]

Majd eltelt egy hét, közben egyre pirosabb és hólyagosabb lett, kentem rá valamit, ami csak a viszketést enyhitette, tehát nem vakartam szét sose, amikor viszketett, akkor se vakartam, mégis ilyen lett hétvégére:

[link]

Aztán azok a pörkök tegnap este fürdés közben leváltak, onnantól kezdve viszont már fáj, nem viszket és nem kenem semmivel, ilyen jelenleg

[link]


A sebtapasz alatt viszont nem fáj és nem is viszket. Mégis mi ez és mitől lett ilyen, A mellkasomon van, máshová nem terjedt át, senki se kapta el, tehát nem fertőző. Ha rosszabb lesz, hát akkor megyek az orvoshoz, de azért nem mentem mert reméltem, hogy el fog múlni. Tegnap este tettem rá a sebtapaszt, nem viszketett, nem fájt, most fürödtem, újat tettem rá, most egy picit viszket, de nem annyira.


2019. júl. 21. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

vagy immunológiai, vagy bakteriális oka van ennek

ha nem voltál mostanában beteg, akkor valószínű hogy ez valamilyen fertőző bőrgyulladás

2019. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem hogy fertőző börgyulladásod lenne. Szerintem csak valami jól megcsipkedett.
2019. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!