Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongas/stressz/lampalaz?...

Anxiety19 kérdése:

Szorongas/stressz/lampalaz? Valaki van/volt hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem.. Ha egy idegen emberrel kell beszelnem (tegyuk fel egy allasinterjun vagy akar egy boltban)mar elotte elkezdek remegni, es a szivem ezerrel ver.. Akar ha belegondolok hogy nem soka beszelnem kell valakivel akkor azonnal beparazok.. A masik : ha setalok az utcan es tegyuk fel elmegyek egy csapat mellett vagy akar csak 2-3 ember mellett ugymond elvesztem az egyensuly erzekemet(remegni kezdenek a labaim) Sot akkor is elkezdek idegeskedni ha valaki ram var es nezi hogy mit csinalok, azonnal jon a remeges,heves szivveres es elkezdek egybol kapkodni. 19 eves vagyok es mit ne mondjak megkeseriti ez az eletemet. Valaki volt mar hasonlo helyzetben? Ha igen es sikerult is legyoznie, letudna irni akar privatban hogy hogy sikerult? (Elnezest kerek ha elirtam valamit Angliaban elek mar hosszu ideje es nem tokeletes a helyesirasom :D)

Valaszokat elore is koszonom!



2018. febr. 5. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokáig én is ilyen voltam, de aztán szép lassan lett önbizalmam. Ezt főként a szerelmemnek köszönhetem.
2018. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez önbizalomhiány. Azt érzed, hogy nem szeretnek, és parázol. Állj hozzájuk úgy, mintha tudnád, hogy tényleg szeretnek, mondták volna ezerszer, hogy kedvelnek és jó fej vagy, esetleg képzeld el őket meztelenül, ahogy a nyilvánosság előtt sétálnak... szerintem egy kis gyakorlással el fog múlni ez a félelmed :)

20/L

2018. febr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Onbizalomhiany az van.. Sajnos probaltam mar igy 'viccesebben' felfogni a dolgokat de sajnos annyira elurakodott mar ez rajtam hogy nem er semmit. Sajnos lesz#rni se tudom, valamiert betegesen erdekel masok velemenye.. :/
2018. febr. 5. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!