Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » SÜRGŐS! Hol lehet kapni...

SÜRGŐS! Hol lehet kapni magasságnövelő hormont, vagy hogyan szerezhetnék? .. Van/volt valakinek hasonló gondja? És ha volt, hogyan oldotta meg?

Figyelt kérdés
Hol lehet kapni magasságnövelő hormont , vagy hogyan szerezhetnék?? Rendszeresen mozgok , és mellé egészségesen táplálkozok (mellesleg ,nem vagyok egy nagy evő). Mindent kipróbáltam , de tényleg. Ami elméletileg növeli a magasságot, az sem vált. Persze vékonynak sem mondhatnám magamat. Rettentően zavar.. Van/volt valakinek hasonló gondja? És ha volt , hogyan oldotta meg? Most már tényleg bármi jó lenne..

2018. febr. 1. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

?

Hány éves vagy?

Ha növésben lévő szervezet (max 18-ig) tudtommal akkor nyugi,fogsz még nőni. Felnőtt vagy? Életemben nem hallottam ilyen hormonról :D Tudtommal erre nincs gyógyír. Olyan talán van,hogy elvágják a csontot és hozzápótolnak vagy valami hasonló. Vagyis a fordítottjáról már hallottam,ha valaki magas vagy nem egyezik a két lábának a hossza,ezért gondolom van ilyen arra ,ha valaki magasabb akar lenni.

2018. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél már hülye, ilyen nincs.
2018. febr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hosszú csöves csontok növekedését az agyalapi mirigy által termelt növekedési hormon szabályozza, de az egész hormonrendszer minden eleme egymással bonyolult kölcsönhatásban van. Így, ha valakinél a nemi hormonok korábban kezdenek termelődni, az visszacsatolásos módon leállítja a növekedési hormon termelődését, ez magyarázza, hogy a korán érők általában alacsonyabbak maradnak. Mindez belefér a normál biológiai variációba. Más lapra tartozik az akár mutációként is fellépő törpenövés (ami öröklődik), aminél a hosszú csöves csontok nem növekednek megfelelően, de ennek velejárója, hogy a "normál" testarányok is szembetűnően megváltoznak. Nemi érés előtti időszakban lehet növekedési hormont alkalmazni, ha laborvizsgálattal is alátámasztott a hormon alultermelődése.
2018. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem foglalkoztam bar.mságokkal?


166 cm-re nőttem, és? 17 éves koromtól kezdve mindig volt barátnőm - a leghosszabb kapcsolatom hat év -, akik velem egymagasak vagy alacsonyabbak voltak.


A feleségem 169 cm-s nő, és köszi, szeretjük egymást :), tervezzük a gyerekszobát.


35ffi

2018. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!