Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy olyan kérdéssel fordulok...

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy mostanság egyre többet vannak gyomorpanaszaim, többi lent Miért van ez?

Figyelt kérdés
Most jöttem a fodrásztól, alig bírtam ki, hogy ne hányjam szét magamat, most is nagyon rosszul vagyok, és egyáltalán nem múlik el, attól tartok hogy iskolaidőben is ez lesz! És ez akkor van amikor mennem kell valahova, múltkor ment a haveromhoz, akkor is hánynom kellett, és hasmenésem volt! Már nem bírok ezzel együtt élni, és eléggé fiatal vagyok! Miért van ez?

2019. júl. 31. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem minnél előbb keress fel egy orvost! Ez nem normális dolgok ki is száradhat a szervezeted ha sokszor hánysz a nyelőcsőved is károsodhat.
2019. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Más tüneted nincs? Én pánikbeteg vagyok, ha valahol olyan helyen vagyok, ami messze van az otthonomtól, vagy nem tudom biztosra, hogy hol van wc, hogy jutok haza és mennyi idő alatt, akkor nekem is nagyon gyakran van erős hányingerem, hasmenésem. A pánikbetegség tünetei elsősorban három csoportra oszthatók:

1.mellkasi pánik (mellkasi szorító érzés, heves szívdobogás, légszomj),

2.neurológiai pánik (szédülés, ájulás, fejfájás)

3.hasi pánikot (émelygés, hányás, hasmenés, hasi fájdalom)

Rám az utóbbi jellemző, lehet, hogy neked is ilyesmi problémád van. Javaslom először a háziorvosod felkeresését, ő elirányít a megfelelő vizsgálatokra hogy kiderüljön, hogy semmilyen szervi gondod nincs. Ha tényleg nem találtak semmit, akkor irány a pszichológus. Jobbulást!!

18/L

2019. aug. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!