Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, alkoholista vagyok? L

Mit tegyek, alkoholista vagyok? L

Figyelt kérdés
Minden nap megiszok kb 1 liter bort. Ha nem, akkor pedig vodka, sör, pálesz, nagy mennyiségben. 18 éves leszek, de már 1,5 éve keményen piálok, előtte csak alkalmanként, (1-2 hetente) piáltam be. Hogy pontosítsak, 12 éves korom óta kb 250 alkalommal voltam ittas, abból az utóbbi 1 évben szerintem 100 is megvolt... Nem akarok inni, főleg mert erős nyugtatókat is szedek (Rivotril, Frontin, Risperdal.) Nem tudják az alkoholizmust a szüleim, azt viszont sejtik, hogy gyakran iszok. Pszichológus, pszichiáter nem tud rajtam segíteni, mert nekem az nem segítség, hogy bezárat... Mostanában vettem észre, hogy remeg egy kicsit a kezem, ha nem iszok egy napig, kissé ingerlékenyebb is leszek olyankor, és öngyilkos akarok lenni. Mit tegyek, hogy meneküljek el ezek elől?
2019. júl. 31. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Igen raadasul eleg durva alkoholizmus, es a szervezetednek rengeteget artottal, csak remelem hogy ez kamu kerdes. Ha nem es segitseg kell akkor kerres ra az alkoholista elvonokra es valasz ki egy szimpatikusat, mert innen egyedul nagyon nehez kilabalni.
2019. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2022. febr. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!