Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy EGÉSZ ÉJJEL...

Mit tegyek hogy EGÉSZ ÉJJEL fent tudjak maradni?

Figyelt kérdés
(árufeltöltés miatt Tescoban)
2011. aug. 5. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Aludj nappal? Mert a speedet vagy a kokót nem ajánlanám nettó 80-ért.
2011. aug. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak 1 éjszaka lesz
2011. aug. 5. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál előtte kávét, vigyél innivalónak kólát. Amúgy, ha mozogsz nem leszel álmos. Én a Corában dolgoztam így egyszer és ott kaptunk a szünetben péksütit és fél liter kólát.
2011. aug. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aznap pihenj, aludj reggel, délelőtt is és igyál kávét vagy energia italt (amelyiket jobban szereted). Ha csak egy éjszaka akkor nem lesz gond csak szokatlan lesz, ha amúgy nem vagy egy "éjszakai bagoly" :)
2011. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem soha sem volt gond egy éjszaka, simán kibírtam alvás nélkül 3-4 napig. Ha nem rendszeres akkor nem gond, mozogsz, dolgozol akkor ennyi belefér. Gondolom buliba is eljársz néha hajnal 3-4 ig. Csak utána bírd ki legalább este 6-7 óráig az alvással, hogy ne borítsd fel teljesen az biológiai órádat.
2011. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bulizni szoktál menni? Na, pont úgy.
2011. aug. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!