Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni kimerültség...

Mit lehet tenni kimerültség ellen? Ti mit vettek be ilyenkor?

Figyelt kérdés
Mondjuk tegnap a mellem is fájt. Lehet hogy minden összejött. A hormonok a hülye időjárás és a depresszióm. Ma egész nap kimerült voltam, álmos és fáradt. Vérvételre hiába megyek, sosem találnak semmit. 33 N
2019. aug. 8. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Forever C9 kúra, drága, de megéri!
2019. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sinobiiai ne zaklasd a nőket privátban! Letiltottalak, nem vagyok kíváncsi rád!
2019. aug. 8. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Magnosolv, napi két adag, két-három nap után helyreráz. Utána szintfenntartásra, csak alkalmanként egy tasak. Egyébként ma hidegfront volt, ezeket át kell vészelni, én is frontérzékeny vagyok, és már egy nappal előtte @arul szoktam lenni, ilyenkor csak az a tudat segít, hogy el fog majd múlni. Ha tudsz aludjál, alvás után sétálj nagyokat a friss levegőn. Nálam egy hete volt, hogy délután 4 órát aludtam. Most a héten pedig alvászavarom volt, szintén csak 4 órákat aludtam, viszont du. tudtam aludni 1-2 órát. Én most már elég jól kiismerem a tüneteket, van amikor egész nap rajtam van, de tudom elmúlnak, elég sűrűn van, de így nem esem pánikba.

Egyél rendszeresen halat, az omega3 miatt, az is megacélozza az idegeket. Ha a vitamin-ásványianyag bevitelre figyelsz, az segíteni fog. Valamint citromfű teát, komlót, esetleg egy pohár sört ha szereted(alkoholmentest) lefekvés előtt. És a friss levegőn a mozgás szintén nagyon fontos, nem kell semmi megerőltető, de legyenek rendszeres nagy séták.

2019. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, én ilyenkor pihenni szoktam.
2019. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
# 3 Hát remélem hogy átmeneti, és holnapra már jobban leszek, köszi!
2019. aug. 8. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Még elfelejtettem az olajos magvakat. Egy fél marék dió is nagyon hatásos tud lenni (sajttal, almával, vagy csak önmagában). Érdemes a szerotonin szintet emelő ételeket előnyben részesíteni, és beépíteni a mindennapokba. Pl rendszeresen eszem 99%-os étcsokit, de nagyon jó a banán, csirke, és a krumpli is. Figyelj oda a belső érzésre, hogy mit kívánsz, mit ennél szívesen, mire van szüksége igazán a szervezetednek. Jobbulást!
2019. aug. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alszom.
2019. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!