Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem tudom lenyelni a gyógyszer...

Nem tudom lenyelni a gyógyszereket mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sok féle gyógyszert szedek tudom hogy eléggé gáz és szégyellem is de nem tudom lenyelni ha kicsi ha nagyobb tabletta asztmás vagyok így állandóan szedem őket de csak úgy tudom hogy ha összerágom tudom hogy ez így nem.mehet tovább mert tönkre teszi a gyomrot próbáltam már lenyelni de vissza csúszott többször is pedig a nyelvem én leghatulra tettem tényleg nem tudom mit tehetnék
2019. aug. 20. 00:11
 1/4 anonim válasza:
Vizzel szoktad lenyelni vagy magába? Illetve ha ez nem működik,akkor probaldmeg kajaval egyutt megenni.
2019. aug. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van, illetve volt nekem is amíg rájöttem hogy pl. banánnal le tudom nyelni simán. Aztán utána iszol rá vizet.

Konkrétan ugy csináld, hogy mintha simán meg akarnál enni egy banánt és mielőtt jön az inger h lenyeld vedd be a gyógyszert és igazgasd a lenyelendő banán közepébe.

2019. aug. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen vízzel természetesen próbáltam túró rudiba elrejteni de kicsúszott egyéb ötlet?
2019. aug. 20. 00:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban vegyél lenyelést könnyítő zselét.
2019. aug. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!