Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama vagyok. Elég...

7 hetes kismama vagyok. Elég rosszak a napjaim. Pár napja nagyon émelygek vagyis mindegy, hogy mit eszek és, hogy mennyit 20-30 percre az étkezések után borzalmasan hányingerem van. Lehet ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés
2014. jan. 4. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sokat. Mindenkinél más válik be. Megpróbálhatod a gyömbért (gyömbértea vagy szénsavas üdítő). Eszegethetsz kekszet, de sokszor az válik be,amit kívánsz (narancs, hamburger,akármi). Én mindhárom terhesség első harmadában nagyon rosszul voltam. Tapasztalatom szerint néha jobb az embernek könnyíteni magán mint szenvedni. A hányinger a legtöbb az első harmad végére megszűnik,úgyhogy remélhetőleg már csak 6 hetet kell kibírni valahogy.
2014. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az orvosom füredi lúgos vizet javasolt rosszullétekre. Remélem, segít Neked!
2014. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is ez volt a 13. hétig. Én sokszor ettem keveset, mert ha sokáig nem ettem még rosszabb volt. Próbáld meg a hideg tejet, de nekem bevált a vajas pirítós még.

Kitartás!

2014. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a magne b6ot javasolták. Nekem beváltak a citromos dolgok, pl citromos nestea vagy kevés cukorral limonádé. Az émelygésre,gyomorégésre pedig, hogy magasabbra raktam a párnát a fejem alá alvásnál, illetve étkezés után nem fekszem le rögtön, hanem mozgok egy kicsit. A séta is jót tett nekem. Sok mindent ki kell próbálni mi használ.. Valakinél semmi. :/
2014. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!Napokban töltöm be a 12.hetet!én is ugyanígy voltam a 7.hét környékén mint te!én még hánytam is egy párszor!nekem a pirítós vált be pici sóval,vagy a keksz,vagy ropi!Mostanra kezdenek enyhülni a tünetek,bár még előfordul hányinger de nem olyan erősen!

Kitartás! :)

2014. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok!még kimaradt a narancs!nem tudom miért de ez is bejött!
2014. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Mindent kipróbálok és remélem élvezi fogom nemsokára a babavárást! A párom is kivan ezektől a rosszulléteimtől, de mindenben támogat, és csak reménykedünk hogy nemsokára jobb lesz.
2014. jan. 5. 14:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen a narancsot nekem is sokan mondták más fórumon, hogy nekik az segített. Szerintem azt próbáld ki először. Biztosan enyhülni fog valamennyire.
2014. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!