Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van hányingerem étkezése...

Miért van hányingerem étkezések után?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdődött,hogy étkezések után hányingerem van.Ez lehet stressztől,vagy valami szervi bajtól?
2010. nov. 17. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Helló,


stressztől gyakori. Nekem akkor volt ilyen, amikor szerelmes voltam :)


Viszont a gyomorfekélynek, nyombélfekélynek is lehetnek ilyen tünetei. Hány éves vagy? Ha fiatal, akkor biztosan csak a stressz. Ha idősebb, és a tünetek nem akarnak elműlni, akkor beszéld meg a háziorvossal.

2010. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok.Elképzelhető a stressz miatt.De hallottam olyat is,hogy valakinek az epéje miatt.Sajnos anyukámat műtötték már epekővel..az epebaj örökölhető?
2010. nov. 17. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de igen, az epebaj örökölhető :(
2010. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem a helicobacter pilori fertőzés miatt volt. Gastroenterológián csináltak egy vizsgálatot(bele kellett fújni egy spec. zacskóba), adtak antibiotikumot és azóta jól vagyok. És már nem görcsöl az epém sem és nem hányok kaja után.
2010. nov. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!