Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi idő alatt tudok állókép...

Mennyi idő alatt tudok állóképességre szert tenni?

Figyelt kérdés
Nyáron rám járt a rúd, betegségek, sérülések, és a meleg miatt is sokat feküdtem. Harmat gyenge vagyok, már egy kis sétálástól is elfáradok, szuszogok, izzadok. Régebben se voltam élsportoló, de ez a negatív csúcs. ha minden nap mozgok egy kicsit, mennyi idő alatt erősödök fel?

2019. aug. 24. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen.
2019. aug. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk a sérülésekről,és a betegségekről lehet többet kéne tudnia ahhoz,hogy körülbelül meg tudjuk saccolni:)

"Alapállapotba" visszakerülni nem olyan nehéz,ha nem volt súlyos egyik sem (ha jó formába akarsz jönni,az már több időt igényel).

Azt tudom tanácsolni,hogy menj el úszni (ez kb mindenre jó), ha úszni nem szeretsz,akkor edződj otthon például videókkal, vagy ha van arra alkalmas géped,azzal.

2019. aug. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!