Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan fogyhatok le nagyon...

Hogyan fogyhatok le nagyon gyorsan?

Figyelt kérdés
kicsit zsíros vagyok, hasab is, melleim is kicsit puhák már, 16F vagyok, karjaim csont soványak, lábam is, csak a derekam és a melleim zsírosak. azt szeretném teljesen eltűntetni. hogy lapos legyen, úgy mindent mindenhol máshol. Ki tud ebben segíteni? Lehetőleg 3 hét 1 hónapon belül.
2019. szept. 25. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
3 hét alatt kb 2-3 kilót tudsz fogyni. De gondolom, nem 3 hét alatt híztál meg. De, hogy a kérdésre is válaszoljak: ha láncfűrésszel levágod a két lábadat, az elég gyors fogyást eredményez súlyra, és térfogatra is.
2019. szept. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
meghízni kb 2 hét alatt, 56 ról 70 lettem. ezt szeretném leadni maxiimum 1-2hét alatt. mliyen módszerrel fogyhatok le gyorsan?
2019. szept. 26. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Izzaszd ki magad. Literenként egy kilóval leszel kevesebb.

Fürdőkád csurig, fél kiló nártriumklorid a vízbe, 40-50 percig legyél nyakig a vízben, és közben ne hagyd a vizet kihűlni. Utána öltözz fel vastagon nedvszívó ruhába, és egy-másfél óráig csak izzadj. 3-4 kilóval leszel könnyebb, két naponta meg lehet ismételni. Nem árt, ha közben lélegzőgyakorlatot végzel. mély levegő, lassan beszívva és lassan kieresztve. Ha bármi kérdésed merül fel, privátban szívesen válaszolok.

2019. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!