Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Hogyan fogyhatok le 10 kg-t...

Sugárka1992 kérdése:

Hogyan fogyhatok le 10 kg-t gyorsan?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Pár napja kezdtem el diétázni. Inkább az étrendemet változtatom meg teljesen. Régen mindent összeettem napi 3 ezer kalóriát vittem be. Most teljesen kizártam a csokit, a tésztákat, a kenyeret .Gyakorlatilag minden hízlaló ételt kizártam. Salátát eszek, halat és igyekszem sok vizet bevinni. A kérdésem az is lenne, hogy milyen edzésmódszereket ajánlotok ? Amik gyorsan és hatékonyan égetik a zsírt ? Kondiba milyen gyakorlatokat csináljak ? Futni pocsékul futok, súlyokat nem tudok nagyon emelni...jól jönne egy pár tipp . Nővérem esküvőjére jó lenne már szépnek lennem :S 26 éves vagyok , 168 cm és 65 kg jelenleg.

2018. szept. 20. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

" Futni pocsékul futok, súlyokat nem tudok nagyon emelni."


Miért nem tudsz futni, és súlyokat emelni? Csináld és majd belejössz. Mozogni kell. Remélem azért a salátán és halon kívül van más is az értendedben, mert ez édeskevés.

2018. szept. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%

2 kg/hóval tudsz fogyni, ennél gyorsabb fogyásra gyúrni egészségtelen és hülyeség.

Nincs hízlaló étel, túl sok bevitt kalória annál inkább. Ahogy túl kevés is van. A hal és saláta elég egyoldalú. Nem csak azt kell figyelni, hogy mennyi kalóriát viszel be, hanem azt is, hogy pl. vitaminokat, ásványi anyagokat mi a jó fenéből fogod így fedezni.

Nincs olyan, hogy valaki pocsékul fut. Első futásom alkalmával 200 m után hörögve rogytam össze. Ma már 5-6 km-t simán lefutok. Csak bele kell kezdeni, nem kifogásokat keresni.

2018. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Bőven nem is kellene 10 kilót lefogynod, maximum 5-öt.


Másrészt kb. az összes normális szénhidrátforrást kizártad, ha így akarsz edzeni, előbb-utóbb össze fogsz esni. Ne a neten lévő hülyeségek alapján diétázz, hanem kérd ki szakember véleményét.

2018. szept. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
168 centihez 55 kiló max. egy evészavaros deszka kislánynak lenne megfelelő testsúly. Egy felnőtt nőnek a 60 sokkal ideálisabb.
2018. szept. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A térdem tropa kb .a műtétem óta.3naponta fáj a térdem kb .Emiatt írtam,hogy a futás nálam kizárva.Nem tudok sokat sétálni,állni se nagyon .

Szedek vitamint is ,természetesen eszek mást is a halon és a salin kívül .Olajat nem használok ,sót se ....azt mondták azok nem tesznek jót.Eszek zöldséget,csirkét,natúr joghurtot.Az a baj hogy pont alulról kéne fogynom .Kinek melyik diéta vált be ?

2018. szept. 20. 18:49
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha térdműtéted volt, akkor meg pláne, hogy szakemberrel kellene megbeszélned, hogy hogyan eddz, nem pedig az interneten kutakodni. Már ha jót akarsz magadnak.
2018. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha térdbajos vagy, úszni menj.
2018. szept. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
nincs olyan hogy "hízlaló étel"
2018. szept. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én is leírom, hogy nincs hizlaló étel, persze olyan értelemben igen, hogy előnytelen, az adott embert nem laktató... Nekem is vannak ételek, amikkel kvázi lehetetlen lenne fogynom, de ha a kalóriadeficitem meglenne, akkor azért menne, hogyne.


Nos, a gyors fogyás heti 1 kiló, ez még reális lehet. Egyél csak 2000 kcalt és mozogj sokat, akkor ezt el is érheted. Azért ha nem bírod, ne erőltesd, semmi nem történik, ha nem te leszel a legvékonyabb az esküvőn, az egészséged és közérzeted, energiád többet ér.


Nem tudom, mit eszel még, de ha kevés ch-t, az nem baj, ha neked passzol ez (nekem nincs is elég energiám sok szénhidráttal, csak kevéssel, ez már csak ilyen, nem vagyunk egyformák), csak akkor a zsír legyen viszonylag sok. Kétlem, hogy erről lenne szó... Sovány hús és zöldség az vagy koplalás, vagy betegen sok fehérje, ami nem egészséges. Kivéve, ha napi sok kiló salátát eszel vagy valami tartalmas salátát vagy jó zsíros halat, de ebben sem hiszek a leírásod alapján.


Térdprobléma, az gond, mert akkor valószínűleg a bicikli is kiesik, nekem kikészíti a térdemet kezdőként, pedig nincsenek vele gondjaim alapból.

Lehet, hogy akkor a nagy súllyal guggolás se lesz jó, de ehhez szakember kéne. Kímélő torna? A séta jó, de akkor ne egyél sokat mellé, lehet, hogy a térdednek abból is megártana a sok. Az úszás még jó lehet, az kímélő... De egy gyógytornászt kéne megkérdezni vagy valaki más hozzáértőt... Mozgás nélkül nem nagyon fogsz gyorsan és egészségesen fogyni, valami kéne.

2018. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Jó neked -en azt nem tudom hogy hízhatnék gyorsan
2018. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!