Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden nap random beteg leszek?

Minden nap random beteg leszek?

Figyelt kérdés

Tudni kell az egész esetről hogy az elmúlt hónapokban 2x is megműtöttek. Tályogom és sipolyom volt, de ez most nem lényeg.

Minden nap, random napszakokban előzmény nélkül belázasodok, elkezd szúrni valamim random helyeken. Eléggé szenvedős, néha megmozdulni is félek nagyon, nehogy rosszabb legyen. Ezek kb pár óráig tartanak, majd magától elmúlnak. Nem is tudom mire gondoljak. A sok fekvéstől lehet, valami más bajom van?

Egyszerűen bepánikolok, elkezdem keresni az okokat, és csak jobban bepánikolok. Az elmúlt hónapokban többször voltam kivizsgálva.



2019. okt. 12. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért fekszel? Nem lehet,hogy a láznak a korábbi műtétekhez van valami köze? Mennyi szokott lenni a lázad? Magàtól elmúlik? Szedsz valami gyógyszert? Lehet hogy az immunrendszered gyenge?
2019. okt. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Átlagosan 37,8 fokos "láz" a legmagasabb érték. Nem tudom hogy gyenge-e az immunrendszerem. De, tályog műtéte előtt magas, 38 fokos lázam volt.
2019. okt. 12. 19:38
 3/8 A kérdező kommentje:

Szedek betaloc-ot, este frontint. Ha szükséges fájdalom csillapítót. Olykor elmúlik, ha nem is teljesen, de 37,2-4 között szokott lenni. Akkor már észre sem veszem.

Reggel viszont van, hogy 35,5-36 között van

2019. okt. 12. 19:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Crohn betegséget kizártak már esetleg? Egy ismerősömnek először hasi tünetei nem voltak, csak visszatérő sipolyok, láz és hőemelkedés, rosszullétek. Aztán gasztroenterologus vizsgálta és kiderült a diagnózis! Neked ne az legyen,viszont érdemes lenne kizári, ha még nem volt.
2019. okt. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Teljesen jól tippeltél, mivel rengeteg, rengeted vizsgálaton túl estem és kiderült, hogy crohn beteg vagyok. Már folynak a kezelések.
2019. okt. 20. 07:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Viszont diétával és a kezeléssel nagyon jól szinten tartható! Kitartást és jobbulást!
2019. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.!
2019. okt. 20. 11:05
 8/8 anonim válasza:
Nagy valószínűséggel valamilyen autóimmun betegség áll a tünetek hátterében, a gyakori láz állandó gyulladásra utal a szervezetben, nem biztos, hogy Chron, lehet Colitis Ulcerosa, Psoriasis, stb.. Menj el immunológushoz, nézesd meg a CRP-d, süllyedést, kérj egy teljes labort.
2021. ápr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!