Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikroham lehet?

Pánikroham lehet?

Figyelt kérdés
Elég régóta előjön ez nálam (1 éve legalább). Régebben ritkábban jelentkezett talán pár havonta 1x max 2x. Mostmár ebben a hónapban a 3. Mindig este jön rám, nappal nem tapasztaltam a rohamot csak 1-2tünetet de az elmúlt. Este a tünetek a nyelési nehézség, szapora légzés és szívverés,fejfájás, szédülés ami már pár másodpercig ájulás érzésbe megy át. Volt hogy hánytam már de legtöbbször csak hányingerem van. Van hogy zsibog a kezem is. Remegek és rámtör a sírás is, halálfélelmem van. . Nem 10 percig tart van hogy 1 óra is kevés mire lenyugszom. Ekg-n nem egyszer voltam minden tökéletes.Nemtudom kihez forduljak ezzel. Ez pánikroham lenne vagy valami más? :(

2019. okt. 16. 01:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, ez nagyon annak tűnik. Először egy háziorvos kell, aztán pszichiáter.
2019. okt. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!