Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aki volt már tartósan depressz...

Aki volt már tartósan depressziós (állandó rossz közérzet, levertség, unottság, lelkesedés hiánya, üresség érzése stb) hogy viszonyult a párjához ez idő alatt?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem alig pár hónapos kapcsolatom alatt kijött egy panikrohamom ami tartós depresszióval párosult immáron fél éve..

Nagyon nehéznek bizonyul így fent tartani egy kapcsolatot hiszen alig szerettem bele és jött ez a rémálom...azóta nem érzem teljesnek az érzéseimet...tudom sokan küszködnek depresszióval,véleményeket szeretnék kérni! Köszönöm! 28/L



2019. máj. 14. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a párodnak nincs vele baja örülj neki, nálam pont fordítva van hogy senki sem akar "defektes" emberrel lenni...nem tudom jársze orvoshoz, de érdemes lenne terápiára járnod és ott meg tudod szakemberrel beszélni ezeket.
2019. máj. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha ez bármi vigaszt jelent, én 20 éve élek "defektesen"a férjemmel, ugyan egyikünk sem depressziós,( bár engem diagnosztizáltak annak) de mindketten szociálisfóbiások, én plusszban még pánik rohamokat is kapok időnként , de eszméletlen jól kijövünk egymással, sőt, :)) így ketten a világgal is :)))
2019. máj. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!