Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hívhatok ilyenkor ügyeletet?

Hívhatok ilyenkor ügyeletet?

Figyelt kérdés

A párom szólt hogy nagyon rosszul van. Folyik rólam a víz pedig a lakásban csak 19 ° van. Ezenkívül nagyon szédül. Megmértük a vérnyomását csináltam róla egy képet is. Hívhatunk ilyenkor ügyeletet? Ez mennyire számít magasnak?


[link]


32 éves a párom.



2019. okt. 27. 19:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos van, hogy nem engedik, hogy menjen kísérő. Főleg, ha eszméletlen a beteg...

Elhiszem mennyire ideges vagy, főleg, hogy otthon kellett maradnod és így nehezebb az informálódás is. Messze van a kórház? Nem tudsz bemenni?

Nyugtató teád, vagy valami ha van otthon, használj belőle. Feltéve, ha nem vezetsz. Kitartást!!!! 🙏

2019. okt. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

50 km-re van a kórház.

Sajnos nincs jogosítvanyom. Csak holnap tudok bemenni vonattal. :(

2019. okt. 27. 23:36
 13/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az sajnos messze van. :( Kitartást még egyszer és szorítok nagyon, hogy minden rendben legyen!!!
2019. okt. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítő szándékú hozzá szólást.
2019. okt. 28. 14:45
 15/19 anonim ***** válasza:
Hogy van a párod?
2019. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta? Jobban van?
2019. okt. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
2019. okt. 30. 01:02
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon sajnálom. Mibe halt bele?
2019. okt. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
74%

Először is fogadd őszinte részvétem! 😣😓

Csak annyit mondhatok, hogy abszolút meg értelek,hogy így érzel, hiszen a párod volt az élet társad,annak is egy borzalom ez akinek hatalmas a családja! Ne fojtsd el a benned rejlő fájdalmat, éld meg a gyászt, és azért próbálj nagyon erős lenni. Tudom hihetetlenül nehéz. Ez egy hatalmas fájdalom. Próbálj meg emberek közt lenni, próbálj meg barátkozni amikor már úgy érzed,és mielőbb keress fel egy pszichológust. Nem azért mert bolond vagy ,és nem vagy te beteg, de segítség kell. Kell aki segít feldolgozni a gyászt és egyben azt hogy ő már nincs többé. Ha szeretnéd beszélgethetünk mi is, és így virtuálisan támogatlak. Kitartást neked !!

2019. okt. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!