Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hívjam ki az ügyeletet? Mi...

Hívjam ki az ügyeletet? Mi lehet ez? Borzasztóan fáj, nem tudok mozogni!

Figyelt kérdés
Éppen a karácsonyfát díszítettem, le voltam hajolva, úgy jártam körbe a fát. Hirtelen felegyenesedtem, és akkora fájdalom hasított a hátamba, hogy szó szerint összeestem. Jelenleg képtelen vagyok mozogni, az egész derekam megmerevedett. Nem tudok lehajolni, nem tudok sétálni, mert minden mozdulatom alkalmával a derekamba szúr egy éles fájdalom. Most is fekszek és nem tudom mit tegyek. 18/L
2018. dec. 22. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pihentesd. Lumbágó is lehet. Majd a többiek feldíszítik a fát.
2018. dec. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nyilván pihentetem és nem kelek fel. Csak kíváncsi voltam, sosem volt velem ilyen és nagyon megijedte.
2018. dec. 22. 12:48
 3/15 anonim válasza:
63%

Beállt a derekad. Apunak is volt ilyenje. Az első ilyen esetnél elment masszörhöz(jobban fogalmazva lejárt), a második Az rosszabb volt, és injekció segített.


Am. hogy tudtál ide kérdést írni, hanem tudsz sétálni?

2018. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami masszázskrém otthon, akkor érdemes lehet megkérni valakit, hogy masszírozza meg vele a derekadat (de csak egész finoman), hogy segítsen ellazulni. Napokig eltarthat, de nem tudsz mit csinálni... Azért ne hagyd, hogy elrontsa az ünnepi hangulatodat. :) Boldog karácsonyt! És mielőbbi jobbulást.
2018. dec. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Beállt a derekad, sajnos van ilyen. Fájdalomcsillapító, forró zuhany vagy fürdő tud így akutan segíteni.

Később lehet, hogy jobb ha eljársz gyógytornára, mert ha hajlamod van rá, akkor ez még párszor elő fog fordulni életed során és ez sosem kellemes.

2018. dec. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 szántóvető ***** válasza:
100%
idegbecsípődés lehet.kb 3 nap mire teljesen elmúlik.ne csinálj semmit,pihentesd.ha van izomlazító kenőcs akkor kend be vele.viszont a masszőr/csontkovács azonnal tud segíteni,szét tudja nyomkodni az izmot.
2018. dec. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Megkértem anyumat, hogymasszírozzon meg, kicsivel jobb lett. :)


És egyébként telóról írtam ki a kérdést, a teló meg itt volt a zsebemben

2018. dec. 22. 13:34
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát ez rosszabb, mint gondoltam. Semennyire nem tudok hajolni, és ciki-nem ciki, de nem tudtam segítség nélkül levetkőzni/leülni/felsétálni a lépcsőn. Nagyon reménykedem benne, hogy holnap jobb lesz.
2018. dec. 22. 17:42
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos akár egy hét is lehet mire helyrejön. Erre készülj fel lelkileg.
2018. dec. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Olyanokat is olvastam azóta róla, hogy hetekbe is telhet mire helyrejön. Meglátom mi lesz, ha holnap holnapután sem javul, elmegyek vele orvoshoz.


Majd holnap este jelentkezem még :)

2018. dec. 22. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!