Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem mindennek vége? Mit...

Úgy érzem mindennek vége? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Előzmények: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__altalanos-kozerzet_..


Meghalt a párom. Egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy mikor haza szokott jönni nem jön haza soha többet.

Rajta kívűl senkim sincs. Se szüleim se testvéreim se barátaim.

Intézetben nőttem fel. Ő is. 16 éve ismertem meg. 4 évig várt is rám amíg én még az intézetben voltam. Most mindennek vége. Hogy legyek képes ezen túltenni magam? Úgy érzem nem bírom ki.



2019. okt. 30. 00:47
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szia. Nagyon sajnálom ami történt. El hiszem, hogy el vagy keseredve. Elolvastam az előzményeket is. Sajnálom hogy ilyen tragédia lett a vége. Ilyenkor nehéz bármit is mondani, csak kitartást tudok kívánni neked! De egy biztos soha eszedbe se jusson ártani magadnak, vagy magadat hibáztatni. Ha gondolod írj privát üzenetet, és beszélgessünk
2019. okt. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2-3 napja történt, persze hogy így érzel. Adj már maganak egy kis időt, senki nem tudja ezt pár nap alatt feldolgozni.
2019. okt. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Amennyiben szeretnél bármiről beszélgetni irogathatunk..sajnállak nagyon így ismeretlenül is, okt31 lesz a 30.szülinapom, elképzelni nem tudom hogy ilyen fiatalon hogy jön ilyen hirtelen a baj :( :(
2019. okt. 30. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sajnálom, ami történt.

Abszolút érthető, hogy így érzel, főleg, hogy ennyire hirtelen történt és ilyen friss még a fájdalom.

Az egyedülléten talán segítene, ha egy kisállatot szereznél be. Meg, mivel róla gondoskodni kellene, talán el tudnád terelni a figyelmedet egy kicsit, meg lekötnéd magad.

Ha szeretnél beszélgetni, nekem is írhatsz. Kitartást.

2019. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Olvastam és remegek az idegtől. Nagyon átérzem és sajnálom.

Mi volt az oka a halálának? 32 évesen nagyon fiatal.

2019. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hátsófali infarktus.

Nem tudoj nélküle lenni.

Ma voltn orvoshoz. Azt motta az a bajom hogy ket napja nem etrem.

Elküldött pszichológushoz meg írt 1 100 szmes 1 mg Frontint.

Meg Covarex vérnoms csokentsst

Igyérzem nics kell nekem.

Muszály hogy velem legyek.

2019. okt. 31. 21:50
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

32 évesen nem túl gyakori a hátsófali infarktus. Semmilyen tünete vagy baja nem volt előtte? Kardiológusnál mikor járt?

Kitartás!

2019. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felírt neked 1 mg Frontint gyászra? Én is jártam haláleset után hónapokig orvoshoz, majd belerokkantam, de sosem írtak fel gyógyszert, mivel ez nem betegség. Ami veled történik az természetes, nem tudom hogy pár napja történt tragédia után melyik orvos ír fel frontint... fura.
2019. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
74%
Szia! Minden rendben veled? Tudom, hogy nagyon nehéz neked, ha szeretnél beszélgetni, írj akár privátban. Szerintem sokak nevében mondhatom, hogy veled vagyunk, és nem vagy egyedül. Persze, hogy hiànyzik neked, ez mèg nagyon friss. Nem lesz könnyű, mert meg kell tanulnod élni nélküle, de már ebből a kis írásodból látom, Te egy nagyon erős nő vagy!! És most is erős leszel. Adj időt, sírj, gyászold meg! Tapasztalatból mondom, én is elveszítettem valakit, aki az egyik legfontosabb ember volt nekem... Egyébként a kisállat szerintem jó ötlet. De ezt neked kell tudni, csináld, azt ami kicsit megkönnyíti neked, azt ami jól esik.
2019. nov. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!