Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Mai edzés végén már kezdtem magam rosszul érezni, mintha a szemem előtt mákos lenne a kép, közben pici nyomás a fülben, kis szédelgés, nagy fáradtság- és hirtelen szomjúságérzet.


Gondoltam, biztos túlhajtottam magam. Ahogy megpihentem, ittam, elmentem zuhanyozni és ott viszont már a karomat is alig volt erőm felemelni és majdnem elájultam, nem bírtam magam.


Igen erőteljes, intenzív rosszullétem lett hirtelen szomjúsággal, mintha elszédülnék, elájulnék vagy nem is tudom, de épp csak annyi erőm volt, hogy kitámolyogjak vizesen hogy ha mentőt kell hívni, legalább ne onnan kelljen majd engem kikaparni.


Picit pihentem, ittam vizet és lassan elmúlta a szemem előtti zizis kép is, de éreztem, hogy valamit tennem kell, úgyhogy ettem sok fehérjét némi kenyeret és már az első falat után rohamosan jobban lettem.


Leeshetett a vércukorszintem?


Edzés előtt csak szőlőlevet ittam, gondoltam, hogy a benne lévő cukor elég lesz, kitart majd az edzés végéig, de lehet, hogy az rögtön felszívódott és így nem maradt semmi?


Legközelebb vacsoráznom kellene, mielőtt edzek vagy utána kéne enni?


Mi lehetett ez a rosszullét?


Valaki tapasztalt már hasonlót?



2019. okt. 28. 21:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!