Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elájultam és szédelgek, és...

Elájultam és szédelgek, és egyedül vagyok itthon, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még soha nem történt velem ilyen.

Olvastam egy ideje, nem éreztem semmit. Felálltam, hogy kimenjek inni, és akkor éreztem, hogy valami nem oké, kimentem a fürdőbe és elfeketedett minden.

Félek itthon maradni egyedül. Szüleim nincsenek a közelemben jelenleg. Mit tehetnék?

Szóljak barátnak?


2019. nov. 2. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bemész ügyeletre vagy hívsz eset mentőt aki esetleg megnézi mibajod, vagy be visz megfigyelésre.
2019. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém! Igen, szólj valakinek! Ne maradj most egyedül és vigyázva közlekedj a lakásban is. Vérnyomást mérd meg! Erre a hülye időre sokan érzékenyek.
2019. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és jobbulást!
2019. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen, ha lehet szólj egy barátnak.

Ettél, ittál ma?

Lehet csak a vércukrod vagy a vérnyomásid leesett.

2019. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha már jobban vagy, és nem akarsz mentőt hívni, hívd át az egyik barátodat, hogy legyen ott, amíg a szüleid haza nem érnek. Igyál sok folyadékot, és ha felkelsz, lassan állj fel, különben leesik a vérnyomásod! Lehet, hogy most is csak ennyi történt. Ha szédülsz, feküdj laposan, és polcold magasabbra a lábad. Egyébként ha most nem is lát orvos, de nem ártana hamarosan egy kivizsgálás. Vérvétel, stb.
2019. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre ilyennel nem szabad játszani jobb ha kivizsgálják mi van. Ilyen esetben meg is szokták neha sürgetni a dolgokat lehet sokkal hamarabb megmondják mi történt.
2019. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ettem délután 2 fele ebédet, nem vagyok érzékeny semmire.

Orvoshoz nem mennék emiatt legfeljebb ha még 1x történik ilyen.

Csak arra voltam kiváncsi hogy akkor valóban nem a legjobb ötlet itthon maradni most egyedül.

2019. nov. 2. 18:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Feküdj le és olvass tovább.
2019. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, szerintem ez nem a legjobb ötlet.


Jól esne ha most figyelne rám valaki. :/

2019. nov. 2. 18:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor te depressziós vagy.
2019. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!