Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Esténként pánikroham vagy más?

Esténként pánikroham vagy más?

Figyelt kérdés

Már két napja az a helyzet, hogy mikor lefekszek, nem tudok nyugton feküdni, mert elkezd görcsösen rángatózni a szívem. Nem érzem, hogy gyorsulna, vagy lassulna, nincs az, mintha az ember megerőltetné magát és azután lenne. Nálam ilyen nincs, csak félreverések és rendszerint előtte érzem, amikor nagyobbat dobbant.

Lényegtelen, mikor fekszek le. Első nap feküdtem x-kor, második nap feküdtem hamarabb. Ugyanaz a helyzet. Eljön a másnap reggel, már bármilyen testhelyzetben lehetek az ágyban, semmi gond.

Esténként meg csak egy bizonyos testhelyzetben nem jön elő. Első nap rosszabb volt, mint második nap.

Koffeinre se lehet fogni igazán, mert ezekben a napokban nem sokat ittam. Alkoholt meg alapból nem iszok.


Stresszes élet nálam pipa, mindig van valami, ami miatt felhúzhatom magam. Nem igazán jó étkezések is pipa, hiszen nem sok pénz jut kajára. Talán keveset iszok (víz) mostanság.


2019. nov. 4. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván látni/beszélni kéne, nem vagyok kardiológus, de ezek alapján bármi lehet, szervi/pszichés is, keresd fel a háziorvosod, lehet szervi a baj.
2019. nov. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is kardiológiai vizsgálat elengedhetetlen! Ha az negatív lesz, akkor lehet más irányba nézelődni. Én voltam kardiológusnál hasonló tünetekkel, elvileg nincs szervi gond. Hanem stressz, illetve van étel allergiám és az is közre játszhat. Nagyon rossz, én ki vagyok akadva tőle. :( Mert annak ellenére, hogy jártam kardiológusnál, eszembe jut néha, tuti jól nézett meg, hát ennyi félreverés meg rossz közérzet, stb. Viszont nekem újra van pánikrohamom, így most ezek a tünetek is felerősödtek. Nagyon elkeserítő! Igyál sok folyadékot, ha nem is minőségi ételt eszel, de a napi szükséges kalória legyen meg. Ezt kalkulátorba is tudod számolni neten. Én is úgy csinálom, mert ha kevesebbet eszek amúgy, kicsit többet jelentkezik.
2019. nov. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!