Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek a pokolba jutottam?

Szerintetek a pokolba jutottam?

Figyelt kérdés
Folyton úgy érzem hogy meghaltam megmondom őszintén volt olyan ,hogy otthon sem mertem maradni magam jelenleg 28 éves leszek sosem volt még barátnőm párkapcsolatom és soha életben nem dolgoztam még is úgy érzem magam mint aki egész életét ledolgozta és mint ha 100 vagy annál is idősebb ember valahol legbelül pedig úgy mint egy 18 vagy még annyi sem !!! Szerintetek hogyan létezhet ilyen rákérdeztem egy emberre hogy hova jutot pontosabban egy halott emberre és anyum mondta hogy pokolba majd elfutottam wc re és felkeltem egy teljesen más fizikai valóságba ahol otthon kanapék és az ágyak olyan félelmetesek voltak mint még soha sem majd othon teljesen más személyiégek kerültek helyükre és felébredtem és olyan mint amikor bevertem fejm iksolába annk elenére hogy eltelt már jó pár év hogyan létezhet ilyen hogy ugyanazokat áttéltem mint a gyilkosok ugyanzaokt mint az álatkíbzók és ugyanazokat mint aki ezt már le se írom lehet hogy pokolba jutottam? folyton szétmegy fejem ugye dimenziók már köztudott hogy em,ber agya nem tud feldolgozni annyi dimenziót csak párat mert belebolondulna elvégre én aki ugy érzem magam mint aki meghaltam és pokolba jutotam hogy inen írok facebok falt tehát képet nem látom rendesen nem olyan fényes tehát be kelen nyomni fel kelen csukni egy vilanyt vagy ki kelene mászni nem ugy érzékelem mint még anno mikor rendeben volt minden plusz nem látok emberi arcokat rendesen nem látok emberi arcokat és nem érzékelem ugy valóságot mikor fog ez elmulni mikor fogok visszajutni a menyországba hogyan jussak vissza tulvilágra????? volt egy macskám neve cimi volt és én úgy végeztem ki ki mondtam jézus krisztus nevében távozz majd mikor kimondtam világháboru lett a városban ahol lakok majd elfutottam teplomba és utánna helyre jött minden az öntudatotmba de végül mégis beleírtam valmit a könyvbe majd megdöglé=ott egsrészt beteg volt de hogyan lehetséges ilyen hogy a könyv végett egs írás végett döglött meg ??? és élve lett eltemetve???? lehet ilyen hogy még mindig a sírban verküléodik csak nem merem kihozni?? sokszor ezt érzem le kelene menni és szépen ki kelene ásni csak ugy tudnák visszjutni a túlvilágra és végre tudjak élni rendesen !!!!! Mikor fog ez elmulni ??? vag hogyan élejk tovább ha megjártam poklok poklát tudományosan be tudom bizonyítani hogy jártam a pokolba ahol nyomor volt és félelem halálfélelem !! fogom még ugy látni a facebok falt és fogok látni emberi arcokat??? vagy már soha életbe ezenkívül beljavítottam könyvbne egszer csak hidegséget éreztem és mint akit agyon szurtak szétszurtak mint ha több liter vért elvesztettem volna ráadásul mikor kitöröltem eltűntek a facebokról a képek egszerűen csökkentek indomrációk és minnél kevesebb információk annál nagyobb a valóságáa hogy a fizikai világ áthuz a pokolba lehetséges ilyen???

2020. jan. 23. 19:47
 1/8 anonim válasza:

Hát ez borzasztó, amit írtál és nagyon sajnállak.


Javaslom, hogy vedd fel a kapcsolatot Kiss Kató léleklátó, halottlátó, spirituális személlyel. Már nagyon sok elődását láttam, hallgattam a YouTube-on tőle, mert engem is érdekel ez a téma. Nagyon-nagyon jó.

Itt a link, keress rá, több videoja is van, járja az országot, az előadásain teltház van.


https://www.youtube.com/watch?v=XZNXwtNKwWk


Második opció pedig egy pszichiáter.


Remélem tudtam segíteni.


Szép napot.

2020. jan. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát jah és ez még csak a fele annak amit áttéltem még ha hozzáírnám napokig milyen emlékeim vannak pluszban katasztrofális teljesen ki vagyok készülve idegileg nagyon sok rosszt áttéltem le se lehetne írni
2020. jan. 25. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
A "miért van az, hogy nem látok emberi arcokat kérdésednél leírtuk mit kéne tenned. Sajnálom, hogy ezen mész keresztül.
2020. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát jah és még sorolhatnám szerintem azér van mert a személyiség id részét látod a tudatom kettéoszlott
2020. jan. 25. 21:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Hello!(#2vagyok)Nem jutottál pokolra de mindenképp keress fel egy szakembert csak ne pszichátert mert csak gyógyszert fog felírni az pedig neked nem segít.
2020. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát jah pont ez a prolbéma hogy már járok pszihiáterhez gyýogsszert írt fel sajnos eggyet értek veled jól meg is híztam a a gyýosgzerektől három gyóygszert szedek eggyik az olanzapin másik kettő a xanax és neurol de akkor kit keressek fel illetve milyen módon volt hogy otthon sem mertem magam maradni ki abszolutt este nem is merek járni boltva is folyton félve járok már volt szo hogy elmegyek elktrosokrra is nagyon rosz dolgokon keresztüo mentem
2020. jan. 26. 17:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen tapasztalataim de interneten utána tudsz járni. Vagy írj ki egy kérdést, hogy ki ajánlanak
2020. jan. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem csak pszihiáter tud segíteni pap segített rajtam de amikor eszemre kelet volan halgatni akkor szívemre amikor eszemet othon felejtettem van is egy szép mondás halgass a szívedre de az eszedet se felejtsd otthon igen sajnos én is így jártam pszihiáter tud segíteni csak más nagyon nem
2020. jan. 26. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!