Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már veletek is ilyen?...

Volt már veletek is ilyen? Érzem, hogy valami nincs rendben velem.

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre gyakrabban érzem, hogy valami nem teljesen oké.. De fogalmam sincs mi van velem.

A közérzetem elég ramaty, sokat fáj a fejem (bár ez a front miatt van). Gyenge vagyok, nagyon kicsi a fizikai terhelhetőség, amit kibírok. Magas a pulzusom, előfordul szívritmuszavar is, a vérnyomásom pedig alacsony. Néha kisebb mértékű nehézlégzés előfordul, de elég ahhoz, hogy a frászt hozza rám. Ezen kívül mostanában ültömben van, hogy szörnyen megszédülök, meg kell támasztanom a fejem, nehogy leessek a székről. Ez utóbbi nevetés vagy lelkes beszéd hatására többször előfordul. Alapjáraton nem vagyok hipochonder, nem tudom ez most hipochondria-e. Őszintén írjátok meg. De valahogy olyan érzésem van, mintha valami nem lenne rendben..


Volt már veletek hasonló?



2020. márc. 4. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, de olyat gyakran tapasztalok, hogy a t. kérdező főleg az eü kérdésekben, még annyi fáradságot sem vesz, hogy kiírja a korát, netalántán a nemét is. Ha az orvoshoz megy, az azonnal észreveszi.
2020. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináltatni kell egy teljes laborkivizsgálást. Lehet vashiány, anémia, alacsony vérnyomás stb.
2020. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
17/L vagyok 1-es válaszoló. Elnézést kérek, nem gondoltam hirtelen, hogy fontos kiírni, de igazad van.
2020. márc. 4. 20:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézess vasat. Nekem ilyesmi tünetekkel az volt az ehyik gond.
2020. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!