Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Más sem tud aludni az egésznap...

Más sem tud aludni az egésznapos semmittevés miatt?

Figyelt kérdés

Lassan 1,5 hete itthon vagyok, egész nap a tv vagy a gép előtt döglök. Este lefekszek olyan 9-10 fele 11-ig még fent vagyok de hajnali 2-4 óra körül meg már fel is ébredek és nem tudok visszaaludni mert egyáltalán nem vagyok álmos.

Bezzeg ha munkába kellene menni akkor alig bírok 7kor felkelni.


Ti hogy bírjátok ezt?



2020. márc. 30. 05:13
 1/9 Hellmano ***** válasza:
100%
Nálam minden ugyanúgy van, mint eddig. Lefekszem 2 perc se tellik bele már alszom is, egyszer kimegyek hugyozni valamikor 1-2 óra között, majd reggelig alszom tovább. Bár én , mindig koránkelek reggel 5-kor.
2020. márc. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy dolgozok, plusz mellette egy csomó dolgot csinálok itthon, úgyhogy általában úgy alszok el mint akit agyoncsaptak. :D
2020. márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem rengeteg dolgom van itthon:( Mindig hulla vagyok:(
2020. márc. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor nekem is kellene valami elfoglaltságot találnom, lehet előszedem a súlyzóimat és elkezdek megint edzeni, talán abba lefáradok egy kicsit.
2020. márc. 30. 08:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rengeteg dolgom van, sokkal több mint a karantén előtt, úgyhogy én is jól alszom. :D Próbáld ki hogy szellemileg és fizikailag is lefárasztod magad, például edzés, vagy valamilyen új nyelv tanulása.
2020. márc. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én 1 hete vagyok otthon párommal, 3 napja 5 óráig csak forgolódok. Idő miatt, óraátállítás, stressz, fejfájás nem tudom mitől van. Rossz ez a semmit tevés, de alapból is Introvertált vagyok.

Kitartást :)

Menj ki futni pár percet, vagy edz otthon, lefáraszt

2020. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5 órát*


1 hónapja kezdtem dolgozni éjszakást, nehéz visszaállni, talán még ez is rátesz.

2020. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam pontosan az volt amit leírtál, elkezdtem újra olvasni a kedvenc könyveimet amiket már évek óta nem olvastam, és megvarrtam végre pár ruhát (amire sosem volt időm) hidd el fárasztó.Azóta jól alszom a karantén alatt.
2020. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6-os

Órátállítás...:)

Otthon vagy folyamatosan, erre az zavar, hogy máshol vannak a mutatók? Ennyire már ne kanyarodjunk el az ezoterika világába.

Kérdező: miért nem melózol home office-ban vagy, ha nem lehet, miért nem vagy melóhelyen? Bezárt ?

2020. márc. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!