Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ennyire összefügg a semmittevé...

Ennyire összefügg a semmittevés és a depresszió?

Figyelt kérdés
Ma kipróbáltam, hogy nem csinálok semmit. Ettem tv.ztem.. Telót nyomkodtam. Semmi fizikai megerőltetés. De mostmár annyira elegem van ebből. Borzasztóan érzem magam. Megyek csinálok vmit. Na aki depis álljon neki a tevékenykedésnek!
2016. máj. 4. 12:06
 1/4 Alain Delon ***** válasza:
Van benne valami, amit írsz.
2016. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az a gond, hogy kevered a szezont a fazonnal. A depresszió egy komoly pszichés betegség, egy depressziós nem fog kigyógyulni a bajából annyitól, hogy azt mondod neki, hogy tevékenykedjen... A legtöbbjük eleve képtelen bármit is csinálni, ha pedig mégis csinál, attól nem fogja jobban érezni magát. Az, hogy a semmittevéstől, punnyadástól letargikus hangulatba kerülsz, nagyon más, mint egy hosszú ideig tartó, kóros hangulatzavar.
2016. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazad van! Oda kellett volna ìrnom, hogy nem a gyógyìthatatlanokra gondolok. Hanem az unatkozókra.. Akik daját magukat sűllyesztik.
2016. máj. 4. 13:30
 4/4 anonim válasza:
A depresszió gyógyítható.
2016. máj. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!