Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Láb keringési problémával mit...

Láb keringési problémával mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ha valakinek valami sérülés miatt, pl lábtörés miatt hosszabb ideig nem tud járni és emiatt a lábba keringési probléma lesz és zsibbad a láb, arra mi a megoldás? Érdemes vele orvoshoz menni, vagy csak újból sokat kell járni, gyógytorna, hogy újra beinduljon a keringés?

2020. ápr. 13. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyógytorna fontos, persze csak orvosi utasításra.
2020. ápr. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A másik pedig a masszázs, masszírozás.
2020. ápr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz érdemes elmenni mert ő tud olyan krémet fel írni ami jó meg csak szakember tud segíteni milyen torna gyakorlatokat csinálj. Én hallottam, hogy van lóbalzsam az jó lábproblémákra de a kígyó méreg az alapja annak a krémnek aminek nem tudom a nevét az meg érszűkületre jó ezért kéne megkérdezni a gyógyszerészt vagy az orvost esetleg a herbaáriába meg mondják.
2020. ápr. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Bhaurora1 ***** válasza:

Olyat nem hallottam még, h gyógy torna nem jó :-)

Hajrá, csodákat tesz.... na s a többi sport is :-)

2020. aug. 23. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!