Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mégis mi lehet ez? Bővebben lent.

Mégis mi lehet ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ott kezdeném, hogy régebben voltak epilepsziás gondjaim. Hirtelen kezdődött, amikor 25 éves voltam. Aztán pár év után semmi tünet nem volt. Igy abbahagytam a gyógyszert és hála az égnek, azóta is egészséges vagyok.


Pár hónapja kezdődött, hogy néha rámjön valami. Néha csak pár másodpercig tart, néha percekig. Fáj a fejem, néha szédülés is jön, és olyan furán érzem magam, mintha nem is én lennék.

Pár napja pl. a munkahelyen nagyon stresszes napjaim voltak. Egy olyan munkatárssal kellett együtt dolgoznom, akivel nem nagyon megy a közös munka és nagyon idegesített. Egyszercsak szünetben megint rámjött ez a fura érzés, aztán egy pár pillanatra azt sem tudtam, mi van, hol vagyok :(( Szerencsére pár óra múlva szétraktak minket és egyből elmúlt a fejfájás is.

Itthon is hasonló a helyzet. Nem nevezném meg, de az egyik családtag annyira kislányként kezel még mindig, annyira belém van bújva, és ez is zavar. Sokszor észreveszem, hogy pl. ebédnél is rámjön ez, mert kezdek ideges lenni.

Vagy ott van a kávé. Régebben sem ittam sokat, max 3-at, de sok tejjel. Most már nem bírom, csak 1-2 kortyokat, mert attól is szédülés jön rám.


De az érdekes, hogy senkinek nem tűnik fel, hogy rosszul vagyok, vagy sápadtabb lennék, meg semmi.

Bocsi, ha hosszú lett és túl részletes, de úgy meg vagyok ijedve. Ráadásul orvoshoz sem tudok menni, mert nem nagyon rendelnek most. Előre is köszönöm a segítséget! :)


2020. ápr. 13. 19:20
 1/2 anonim válasza:
Pontosan ugyan ezt elem at, havonta tobbszor is elofordul, van, hogy orakig tart. Voltam orvosnal, vettek vert, vizeletet, ekg, szivultrahang stb. minden eredmenyem negativ volt. Ajanlottak pszichológust, mert lehet panikroham de az aura migren is, ill. vercukor problema is adhat ilyen tuneteket. Konkret valaszom sajnos nincs mi lehet ez, de nem vagy egyedul. Probald meg kotni valamihez, ha stresszhelyzetben alakul ki akkor lehet panik vagy epilelszias roham is. Ha etkezes után jon, akkor cukor problema. Az aura migren pedig barmikor johet. Vizsgaltasd ki!
2020. ápr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Úgy vettem észre, hogy általában akkor jön rám, amikor ideges vagyok. Valamint kávé után is! Régebben sem ittam sok kávét. Naponta 3-at és sok tejjel, órákig iszogattam. De most lecsökkentettem, a munkahelyen csak pár kortyot iszogatok 8 órán át :)

De volt már olyan is, hogy egyedül voltam itthon, tök nyugiban és mégis jelentkezett.

Jobbulást neked, remélem mindkettőnknél elmúlik ez a szörnyű állapot.

2020. ápr. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!