Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetnek ezek a tüneteim...

Lehetnek ezek a tüneteim amiatt, hogy felborult a bioritmusom?

Figyelt kérdés

Szédülés, álmosság, gyengeség, végtagfajdalom és végtagzsibbadás. A karanten ideje alatt nagyrészt itthon vagyok, sokat alszok, és nagyon keveset mozgok. Felborult a bioritmusom. Reggel fekszem le és délután kelek fel. Lehetnek emiatt a fent leirt tüneteim? Elég stresszes is vagyok, mert most fogok majd vizsgázni. Az éjszakákat általában vegigtanulom. Nagyon félek, hogy valami komoly bajom van. Agyverzes/infarktus...

20/L


2020. máj. 10. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

1. nem vagyok orvos, eszerint mérlegeld a választ.


2. Szerintem igen, lehet attól, mert én is kb. ilyesmit tapasztalok reggeli lefekvés/délutáni kelésnél. Sokkal fontosabb az alvás, mint elsőre gondolnánk, erről van egy nagyon jó TED-előadás is:

https://www.youtube.com/watch?v=5MuIMqhT8DM


3. Az is számít, mennyit alszol. Én pl. ha 7 óránál többet, akkor "túlalszom" magam és paradox módon csak fáradtabb leszek.


4. Ha nagyon aggódsz, hívd fel a háziorvost, vagy orvos válaszol rovatban érdeklődj: [link]


Citromfű-teát, tápkieget lehet érdemes lenne kipróbálnod alvásra.

2020. máj. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Továbbra se vagyok orvos, de "Agyverzes/infarktus..." - nem valószínű, tudtommal mindkettő gyors lefolyású, veszélyes állapot, nemigen tudnál akkor itt gépelni...Ha úgy érzed, szívinfarktusod van, olyankor viszont haladéktalanul a mentőket kell hívni!
2020. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!