Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljesen felborult a bioritmus...

Teljesen felborult a bioritmusom. Ha most egy az egyben kihagynék egy alvást, az segítene?

Figyelt kérdés

Már annyira felborult a bioritmusom, hogy reggel hétkor szoktam lefeküdni, ami nyilván az én hibám, mert mindig egyre később feküdtem le, ami végül reggelre tolódott.

Szerintetek, ha egy az egyben kihagynám a ma esti alvást, akkor holnap este le tudnék még éjfél vagy egy előtt feküdni?

Eddig egyetlen egyszer csináltam ilyet, még tavaly nyáron, viszont arra nem emlékszem már, hogy utána mikor sikerült elaludnom.

Délelőtt viszont lehetetlen, hogy felkeljek, ahhoz nincsen elég motivációm. Főleg nem félálomban.



2020. ápr. 19. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen Próbáld meg! Vagy fáraszd le magadat edzéssel és tanulással és akkor tudsz valamennyit éjjel is aludni.

Nem tudom, hogyan van tájolva a hálószobád ,de azért ha már világos van nem tudok úgy aludni.

2020. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Inkább csináld visszafelé. Feküdj le még sötétben akkor is, ha nem érzed magad álmosnak, és 6 órával későbbre állíts be ébresztést, és kelj is fel. És minden nap hozd előbbre a lefekvés idejét. Éjszaka ne tévézz, ne számítógépezz, inkább olvass könyvet az ágyban alvás előtt, vagy halgass halk, megnyugtató zenét. Vagy legalább telepíts kékfényszűrő programot a gépedre.

Napközben egy kis edzés vagy fizikai munka, és/vagy menj ki a szabad levegőre sétálni, hogy kellőképpen elfáradj estére.

2020. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!