Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fájdul meg a fejem...

Miért fájdul meg a fejem mindig amikor fel csatolom a hajamat?

Figyelt kérdés
Pedig ellenőrzöm hogy ne legyen túl szoros a csat. Próbáltam haj gumival is de úgy is meg fájdul. Meg mikor fel fogom a hajam el kezdem érezni a szív dobogásomat a tarkómban majd pár óra múlva a fejem is el kezd fájni. Van még valakinek ilyen? Mi okozhatja?

2020. máj. 26. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne csatold fel.
2020. máj. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok ugy dolgozni ha bele lóg az arcomba a hajam. Meg a fogorvosi rendelőben ahol dolgozok muszáj hogy össze legyen fogva a hajunk a páciensek miatt.
2020. máj. 27. 21:56
 3/6 Kicsitnyomi válasza:
Ha szívdobogást érzel, majd fejfájást, akkor az (szerintem) azért lehet, mert nem tud eljutni a vér, ahova kellene neki. Bár ehhez a munkahelyeden biztos jobban értenek, mint itt az interneten mi, fotelhuszárok.
2020. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy fogorvosi rendelőben hogyan értenek az agyi vérkeringéshez? Érdekes felfogás
2020. júl. 7. 11:42
 5/6 anonim válasza:

Valószínűleg túl szoros Neked a csat. Javaslom inkább hogy hajgumit használj, és azt se négyre hanem csak háromra kösd fel. A "befőttes" típusú hajgumik szerintem erre a célra nem jók, azokkal is fájni fog (mert húzza a hajadat). Az úgynevezett "fodros" nagyobb hajgumikat javaslom, szerintem azzal rendben leszel. :)


Ezekre a hajgumikra gondoltam most: [link]

2020. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kicsitnyomi válasza:

3. vagyok.

Egyszerűen úgy, hogy a fogorvos is orvos, és ő is tanult anatómiát.

Az az ér, amit a hajviselet elszorít, a koponya külső oldalán lesz, ami nem agysebészet. Szó szerint, és átvitt értelemben sem.

Nem felfogás kérdése, hanem gondolkodni kellene egy kicsit.

2022. szept. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!