Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van az, hogy néha olyan...

Miért van az, hogy néha olyan furcsán érzem magam, hogy még a kérdést sem bírom felfogni?

Figyelt kérdés

Ez sima fáradtság? Vagy mi?

A kresz tesztet töltöttem éppen online és úgy a felénél azt vettem észre, hogy arra eszmélek, hogy nem oda figyelek.. Aztán csinálok mégegy feladatot, aztán mégegyet, aztán ugyanúgy arra eszmélek föl ,hogy bámulok ki az ablakon.. Azután meg már vagy 20x olvason el a kérdést nem bírom felfogni. azt se, hogy mi van odaírva.. Ez lehet csak sima fáradtság? Most abbahagytam, de akkor is fura.


Egész npa nem csináltam semmit csak levegőn voltam... Nem értem.


2020. jún. 4. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Nincs kondiban az agyad

2. Fáradtság


Szedj vitaminokat, étkezz egészségeden, igyál elég vizet és aludj eleget. Rejts keresztrejtvényt ésne féltsd tornáztatni az agyad. Ha ezek után se javul a helyzet, érdemes egy kis kivizsgálásra menned.

2020. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!