Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Akiknek száraz vagy arra...

Akiknek száraz vagy arra hajlamos a bőrük! Mivel mostok kezet?

Figyelt kérdés

Évek óta a Babylove-ot használom, mert bármi mással próbálkoztam, azok 1-2 alkalom után már szárító hatásúak voltak.

(A családtagok cuccait ki szoktam próbálni, de azok nem voltak nekem jók.)


Néha jó lenne váltani. Ti találtatok vmit, ami bevált?



2020. jún. 8. 06:39
 1/3 anonim ***** válasza:
És ha krém tartalmú krém tusfürdőt próbálnál ki kézmosóként?
2021. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én dove szappant reszelek le és forró vízzel felhígítva teszem ilyen újratölthető pumpás üvegbe és azt használom, mint szappant (azért forró, hogy gyorsabban felolvadjon a szappan, aztán lehet hülyeség). Teljesen jól működik (nem szeretem a tömb szappanokat, ezért csinálok belőle folyékonyt).
2021. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendes szappannal mosok kezet, ha kell, fertotlenitovel is. Naponta tobbszor kremezem, kesztyut hordok szeles, hideg idoben, mert az szarit legjobban. A kezmosason nem valtoztatok. Jo zsiroldo szappan a biztonsagos.
2021. márc. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!