Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hőemelkedésem van, ahogy az...

Hőemelkedésem van, ahogy az időjárás melegszik. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Tavaly nyár óta lettem figyelmes arra, hogy amint kb. 25°C felé nő a hőmérséklet, hőemelkedésem lesz. Gyanakodtunk pajzsmirigy problémára, mivel a családban volt eset rá, viszont kivizsgálás után azt mondták minden rendben van. A vérvétel eredmény is azt mutatta, hogy semmi hiányosságom nincs. Ezeken a kivizsgálásokon tavaly nyáron voltam, az ősz elkezdtével nem foglalkoztam vele, ahogy hűlt az idő, már nem zavart igazán.

Most ahogy melegszik az idő, újra előjött ez a probléma. Főképp délután és este növekszik a testhőmérsékletem, reggel 37° alá megy. Nagyon zavaró tud lenni, nehezíti az elalvást és a közérzetemet is. Egyébként nem szédülök, és semmilyen más tünetet nem vettem észre, ami köthető lenne valamilyen betegséghez, csak melegséget érzek. Amikor háziorvosnál voltam legutóbb, megmérték a hőmérsékletem, és pont 37° alatt volt, szinte úgy bántak velem, mintha csak kitaláltam volna az egészet..



2020. jún. 16. 02:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!