Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges az, hogy egyszerűen...

Lehetséges az, hogy egyszerűen irtózom a természettől és utálom?

Figyelt kérdés

Az alapvető, hogy vigyázok a környezetemre és a természetre, nem szemetelek, tisztában vagyok vele, hogy sok dologhoz szükséges ezért nem ártok neki nyilván.


De egyszerűen utálok benne időt tölteni. Városban nőttem fel és ahhoz vagyok szokva. Nem szeretem a növényeket, sem az állatokat. Irtózom a kutyáktól (ha ugatnak és jönnek felém), a bogaraktól és minden hüllőtől. Akármikor egyedül vagyok ilyen természetes helyen, akkor rosszul érzem magam nagyon. Nem szeretem ezeket a vidéki kisboltokat, kocsmákat sem, nem szeretem ezeket a kis vidéki helyeket.


Szerencsére az IT világ felé indultam el karrierügyileg és ez az amit a legjobban el tudok képzelni magamnak, tehát nem is lesz szükséges nagyon városon kívülre mennem, de akkor is ilyesztő mennyire irtózom a természettől és a vidéktől. Nagyon nem tetszik ez a mindenki mindenkit ismer stílus sem.


Akárhol élek és fogok élni, csak városokban tudom magam elképzelni. Sportolni szeretek, de annak a lehetősége ugyanúgy megvan a városban. Dolgozni az IT szektorban szintén vagy otthonról, vagy a városban lévő irodából tudok. Levegőzni a városban is lehet, ahol éppen nincs szmog, esetleg parkokban, külvárosi részeken. Szórakozási lehetőség szintén rengeteg van a városokban (éttermek, gyorskajáldák, kis koktélozós bárok, yoga óra stb...)


Nem nézem le aki szeret a természetben és vidéken lenni. Valószínűleg nekem nem lesz rá soha szükségem. Viszont nagyon ijesztő mennyire tartok az egész dologtól.


2020. júl. 8. 00:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy én szeretem az állatokat, minden másban egyetértek veled.

Nem tudom, honnan jöhet ez az egész, de nem vagy vele egyedül.

2020. júl. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a természet feletti lényektől irtózom. Tehát a madaraktól.
2020. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem a madarakkal soha nem volt gondom, bár nem is mentem soha a közelükbe.

Én a hűllőktől, azon belül a kígyóktól félek nagyon.

2020. júl. 9. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!