Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hivatalosan van valami szankci...

Hivatalosan van valami szankció ha valaki nem veszi fel a maszkot ott ahol kötelező lenne? Mit gondoltok a viseléséről boltban, jarművökön, rendelőkben stb?

Figyelt kérdés
Nagyon kényelmetlen viseletnek találom. Fulladok is benne és bepárasodik a szemüvegem. Viszont mióta használom nem voltam beteg. Aminek nagyon örülök így ünneplem a használatát a kellemetlenségekkel együtt is. Azt viszont szomorúan tapasztalom, hogy kb.rajtam kívül már senki nem hordja szakszerűen vagy az állukon lóg dísznek vagy lehúzzák az orrukról és így semmi értelme. Még kórházban is ezt tapasztaltam. És nem szól senki még azoknak sem akik dísznek sem veszik fel, bemehetnek úgy a boltba. Nem értem ha én kibírom más miért nem bírja ki azt a rövid időt? Jobb lesz ha megint jön a kijárási tilalom és minden bezár? Vagy mások szeretnek betegek lenni? Nem csak a covidra gondolok.

2020. júl. 11. 15:15
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Mondom PSZICHOLÓGUS aki segíteni tud! :)
2020. júl. 18. 10:41
 32/33 anonim ***** válasza:
Senki nem vár tőled segítséget, ezt sem értem miért képzeled be magadnak.
2020. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
52%
Neked kéne pszichológus Te szerencsétlen..
2020. júl. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!