Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Nagymamámnak kellene a...

A Nagymamámnak kellene a segítség, mit ajánlotok a reumás fájdalmakra?

Figyelt kérdés
A nagymamámnak mindennapos lábfájásai vannak,alig tud lábra állni, azt hiszem hogy reumája van...Járt dokinál és kapott egy csomó kenőcsöt meg injekciót...Kipróbálta már a csalános módszert, de az sem segített...Nagyon el van keseredve, már nem is nagyon akar dokihoz menni, meg már nem is hisz a gyógyulásban, tudtok valamit ajánlani?
2010. aug. 3. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen alternatív gyógyításban nem gondolkodtatok? Pl.: pulzáló mágnesterápia. Én és családom már 4 hónapja használjuk elég jó eredményekkel. Bátran merem ajánlani. Ha érdekel tudok linket küldeni
2010. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindkettőtöknek, majd ajánlom neki! A linket bátran elküldheted, :) külön köszi arra is, és erről a diétáról hol olvashatnék? tudnál ajánlani valami linket adni? előre is köszönöm :)
2010. aug. 4. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Itt vannak elég jó termékek és a pulzáló mágnesterápiás eszközök is. [link]
2010. aug. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor fájnak a lábaim a felsöcombtol egészen le a talpamig kaptam rá mydeton és b1 vitaminos injekciót az nagyon jó rá nekem. Én szedtem már melox melox ep myderison diclofenec gyógyszereket de nem jó meg kaptam voltaron injekciót diclofenac onjekciót az se jó cask b1 mydeton injekció .
2011. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!