Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van? Nektek volt ilyen?...

Mitől van? Nektek volt ilyen? SEGÍTSÉG.

Figyelt kérdés
Szóval... pár napja a jobb oldalamon a mellem alatt ha megnyomom a bordámat meg ha kicsit eldőlök,annyira fáj a bordám,hogy ordítani tudnék. Most egy kicsit enyhült,de Cataflamot szedek éjjel nappal... egyik nap jöttem haza az iskolából,és a bal oldalamon a csípőmnél akkora fájdalom volt hirtelen hogy nem tudtam mit csináljak,és egyszer csak elmúlt... azóta félek,hogy megint bekövetkezik,de remélem, hogy nem... mindezek előtt pár nappal a jobb hónaljamban csomót éreztem... nem tudom,lehet hogy túlreagálom de kezdek kicsit félni. amúgy nem veszik komolyan a szüleim ha panaszkodok.... mit tegyek?
2011. szept. 8. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyedül nem tudsz orvoshoz menni? A mellkasszúrás lehet bordaközi idegzsába is. Nem görnyedsz sokat? Próbáld meg tornáztatni a felsőtested óvatosan. Mindég figyelj arra, hogy egyenesen járj.
2011. szept. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne szedd a Catafamot, menj orvoshoz.
2011. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, hogy a betegseg sulyossagaval nem feltetlenül egyenesen aranyos a fajdalom. A rakot gyakran csak "veletlenül" fedezik fel, biztosan Neke dis van iylen ismerösöd. Az orditani tudnek fajdalom szerintem inkabb azert van, mert valoszinüleg ideget erint. Nekem hasonlo volt az övsömör, azokat az izmokat erintette, amik levegövetelkor mozognak, igy minden levegövetelkor.
2011. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!