Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez? Ennyire görcsölö...

Mitől van ez? Ennyire görcsölök tőle? SeGíTsÉg!

Figyelt kérdés

Szia.

12 éves lány vagyok.

Általában kedves,aranyos vagyok,de leginkább a mosolygós szó a jellemző rám.

Mint mindenkinek nekem is van rossz oldalam.

Nagyon haragtartó és bosszúálló is vagyok,de nem minden esetben.

Most viszont úgy érzem kell valamit tennem,íme a történetem :


Suli után a barátnőimmel mindennap délután 2-kor a suli előtti játszótéren vagyunk és beszélgetünk,néha leckét írunk.

De ma nem így volt.

4-en voltunk. Én,a legjobb barinőm és még két lány.

Én és a barátnőm felmentünk a csúszdára beszélgetni,hogy ne hallják a többiek.

De utánunk jöttek.Pár perc múlva azt mondta nekem az egyik lány [Zoé],hogy : Vedd már fel a cipőd mert olyan büdös a lábad ! - és legyezgette magát.

Ezen nagyon meglepődtem,mert egyáltalán nem volt büdös a lábam.Ebből tudtam,hogy csak beakart égetni a többiek előtt.

Ez volt a 3. eset.



2.eset :


Oda jön hozzánk a Zoé [az a lány akiről az előbb szó volt] és mutogatja a körömlakkját,és elkezdi nekem : Klau,ez lemosható,nyugi nem lesz sokáig rajta,ismétlem lemosható !!! - na ettől frászt kaptam.

Hiszen nem vagyok fogyatékos,nem kell velem lassan beszélni,anélkül is megértem.

Egyszerűen lekezelő volt.


1.eset :


A Zoé elég durván kihúzott fekete szemekkel jött suliba.Szóltam neki,hogy ezt a tanárok nem biztos,hogy jó néven veszik,talán le kéne mosnia.erre ő felháborodva azt mondta : Tudtommal én egy évvel érettebb vagyok nálad Klau ! - Ezt két vonaglás között mondta nekem.



Egyszerűen hülyét kapok ettől a csajtól.

Olyan szinten bunkó egy paraszt,hogy azt nem lehet kifejezni.

Már hasgörcsöm van,hogy mit vegyek fel,hogy le ne hurrogja.Vagy ilyesmi.

Mit tegyek ?

Azt hittem a barátnőm,de úgy látszik ezt ő nem így gondolja.


[Ráadásul egy ronda kis béka,tényleg olyan :d ]


2011. szept. 6. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele. Tíz év múlva mosolyogni fogsz ezeken a problémákon. Örülj, hogy van mit enni, van hol lakni, és tanulhatsz.

26/N

2011. szept. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben.
2011. szept. 6. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első nyilván túl öreg , ezért egy közösségi portálra azért regisztárlt hogy mondhassa a nála fiatalabbaknak hogy a te problémád ló*sz, ne törődj vele, nekem jelzálog van a lakásomon nemtudom fizetni a számlát stb. 1. Olyan barátot válassz magadnak aki nem csak beszélget, vagy segít a leckében hanem akkor is melléd álna ha más nem. Elég kellemetlen, de sok idő ilyet találni, szerencse kérdése. Attól még hogy szerencsésebb vagy mint egy afrikai etióp, nem kéne a problémáidat figyelmen kívül hagyni. Igens tedd azt ami boldoggá tesz ill. tegyél az ellen ami boldogtalanná. Az hogy mi jó neked legjobban te tudod, ezért nem is foglak kioktatni. Csak azt tudom mondani hogy igaz barátot válassz, és ha úgy hozza az élet el kell engedbed bizonyos embereket, bármennyire fáj is mert jobb nektek egymás nélkül. 16/F.
2011. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!